Oferta

Wydruki

Nasza fotobudka oferuje wydruk zdjęć w czterech różnych konfiguracjach – stripes – czyli dwa paski z trzema lub czterema zdjęciami, pocztówka – ramka 10×15 cm z czterema ujęciami lub zdjęcie 10x15cm. Możecie również zdecydować jak będą wyglądać Wasze zdjęcia: kolorowe, czarno-białe, a może sepia. Wydrukowane zdjęcia dostępne są już 10 sekund po wykonaniu fotografii. Projekt wyglądu wydruku tworzony jest wcześniej według potrzeb klienta. W projekcie wydruku można umieścić datę, imiona (wesela/urodziny) logotypy (dla firm), ornamenty, czy obrazki.  Przygotowany projekt wysyłany jest przed imprezą w celu akceptacji.

 

Tła

Wybór odpowiedniego tła jest bardzo, dlatego zawsze staramy się jak najlepiej dopasować je do charakteru imprezy. To co wyróżnia Foto4Smile Fotobudka Lublin wśród innych fotobudek, to bardzo szeroki wybór teł, odpowiednich na każdą okazję. Oferujemy również tło w opcji Greenscreen, czyli technice używanej przy produkcjach filmowych. Polega ona na komputerowym zastąpieniu zielonego tła, na którym wykonywane są zdjęcia dowolnym obrazem.

 

Opieka Asystenta

Przez cały czas trwania imprezy opiekę nad fotobudką sprawuje profesjonalny i odpowiednio przeszkolony asystent. Pozostając do Waszej dyspozycji czuwa nad właściwym funkcjonowaniem sprzętu, dba o porządek oraz przyjemną atmosferę. A jeżeli jest taka potrzeba, zachęca Waszych gości do robienia zdjęć.

 

Gadżety

Możliwość zmiany gadżetów do każdego ujęcia jest największą atrakcją fotobudki. Dostarczany asortyment gadżetów jest bardzo szeroki i odpowiedni na każdą okazję. Wśród naszych gadżetów znajdziecie całą masę kapeluszy, okularów, peruk, czapek, masek, opasek oraz  mnóstwo gadżetów na patyczkach (wąsy, brody okulary) i tabliczek z zabawnymi napisami. Chcecie urządzić imprezę tematyczną? Urodziny na Dzikim Zachodzie, hawajski wieczór panieński, a może Halloween? Po wcześniejszym uzgodnieniu postaramy się dostarczyć jak najwięcej tematycznych gadżetów pasujących do charakteru Waszej imprezy.

 

 

Pamiątkowa księga gości

W czasie imprezy nasi asystenci pomogą stworzyć dla Was niezwykłą pamiątkę w postaci księgi gości. Goście będą mogli zostawić dla Was życzenia i dołączyć do nich zdjęcia wykonane w fotobudce, które mogą zostać udekorowane dostarczonymi przez nas naklejkami i ozdobami. Specjalnie dla Was spersonalizujemy wygląd księgi gości, aby po latach była wspaniałą pamiątką przywołującą uśmiech na twarzy.

 

Profesjonalne oświetlenie

Foto4Smile Fotobudka Lublin jako jedna z nielicznych fotobudek, w trosce o jak najlepszą  jakość Waszych zdjęć, oferuje profesjonalny zestaw oświetleniowy. Nie jest dla nas problemem ustawienie fotobudki w ciemnym miejscu. Wydruki otrzymywane w czasie imprezy i zdjęcia, w prywatnej galerii on-line zawsze są odpowiednio jasne i wyraźne.

 

Indywidualna galeria internetowa

Każdy klient po zakończonej imprezie otrzymuje od nas  prywatny dostęp (link i hasło) do galerii internetowej na naszej stronie Foto4Smile Fotobudka Lublin, w której znajdują się wszystkie zdjęcia z danej imprezy. Klienci mogą rozesłać je następnie do swoich gości, umożliwiając im oglądnięcie i pobranie zdjęć.